Máme radost! Zeleneč boduje

Víte, že máme v Zelenči řadu úspěšných mladých sportovců, kteří vítězí ve svých žákovských kategoriích? Nakonec, koho jiného by měla tak úspěšná obec podporovat, než sportující mládež. Dnes se budeme věnovat malým fotbalistům.

Možná to nevíte, ale všechny týmy přípravek SK Zeleneč v podzimní části okresního přeboru s přehledem drtily své soupeře a na jaře jim tak můžeme držet palce v elitních skupinách. Starší přípravka, ročníky 2007 a 2008, na podzim jen dvakrát prohrála se skórem 116:31. Elitní divizi si zahraje také áčko mladší přípravky, ročník 2009, které za celý podzim jen dvakrát remizovalo a pouze jeden zápas prohrálo. Překvapením je i výsledek mladšího béčka, ročník 2010, které začalo teprve na podzim hrát profesionální soutěž. I přesto skončilo na báječném druhém místě za neporazitelnými Nehvizdami.

Tradičně se samozřejmě daří i naší minipřípravce pod vedením duše mládežnického fotbalu Petra Havlíčka. A také ve starších kategoriích budí družstva SK Zeleneč respekt. Mladší žáci v podzimní části okresního přeboru zvítězili, starší žáci skončili čtvrtí. A úplnou senzací na závěr je první místo našeho dorostu v podzimní části I. A třídy.

Přejeme všem mladým fotbalistům, aby jim to stejně dobře kopalo i na jaře. A na naše čtenáře máme výzvu. Chcete se pochlubit úspěchy svých klubů nebo sportovců? Pošlete nám zprávu, rádi se o vaši radost podělíme.

 

Ondřej Kopa