Úspěšné fotbalové jaro

Když jsme v dubnu psali o úspěšné podzimní sezóně žákovských týmů SK Zeleneč, věřili jsme, že tento úspěch potvrdí i na jaře. A podařilo se, posuďte sami. Mladší žáci zvítězili  v okresním přeboru, starší žáci vyhráli I.A třídu Středočeského kraje a postoupili do krajského přeboru a úspěšní byli i dorostenci, obhájili první místo v krajské soutěži I.A třídy. Obrovský palec nahoru všem hráčům od ročníku 2006 níže a především jejich trenérům, kteří věnují zelenečskému fotbalu svůj volný čas.

Letošní ročník bude určitě nezapomenutelný! Spanilá jízda mladších žáků okresním přeborem s dvaceti výhrami bez jediné porážky se skórem 240:12 se hned tak nevidí. Je dobojováno a hráči i klub se už pomalu chystají na sezónu 2018/19. Věříme, že bude podobně úspěšná. Před mladšími žáky je ještě turnaj v Maďarsku, kde jim také budeme držet palce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásný výsledek si v jarní části „vykopaly“ i naše přípravky, které si zahrály elitní divizi okresního přeboru. Mladší přípravka skončila druhá, starší obsadila čtvrté místo. Nejmladší ročník 2010 na posledním turnaji vybojoval krásné třetí místo a skončil čtvrtý v bronzové skupině.

Nejdůležitější však je, že všechny menší i větší borce hrát fotbal prostě baví. A Zelenči tak dělají tu nejlepší reklamu. Ať jim to dál kope! Sportu zdar a fotbalu zvlášť!

 

 

 

 

Ondřej Kopa