Sousedé pro Zeleneč podali kandidátní listinu

Sdružení nezávislých kandidátů Sousedé pro Zeleneč podalo kandidátní listinu pro letošní obecní volby. Lídrem kandidátky je učitel a prorektor vysoké školy Ladislav Mrklas. Volby do obecních zastupitelstev se uskuteční 5. a 6. října a Sousedé pro Zeleneč naplnili celou jedenáctičlennou kandidátní listinu. Na kandidátce je šest žen a pět mužů.

„Mám radost z toho, jak kvalitní kandidátku se nám podařilo sestavit. Kdokoliv z nás je připraven zasednout v obecním zastupitelstvu a pracovat pro Zeleneč. Jsme tým, který bude společně pokračovat i po volbách.  Ti z nás, kteří se do zastupitelstva nedostanou, jsou připraveni dobrovolně se účastnit práce ve výborech, které zastupitelstvo zřizuje,“ uvedl Ladislav Mrklas, volební jednička Sousedů pro Zeleneč.

Sdružení nezávislých kandidátů muselo ze zákona podpořit svoji kandidaturu peticí s podpisy 7 % obyvatel trvale přihlášených v Zelenči. Sousedé pro Zeleneč v příštích dnech zveřejní svůj volební web a transparentní účet.  

Postupně také bude zveřejňován volební program sdružení. Jeho hlavními body jsou informační a názorová otevřenost, transparentnost, koncepční a strategické plánování dalšího rozvoje obce, zapojení obyvatel do rozhodování a života v Zelenči a také péče o všechny generace od dětí až po naše nejstarší spoluobčany.

Kandidátní listina sdružení nezávislých kandidátů Sousedé pro Zeleneč:

Ladislav Mrklas

Hana Urbánková

Ondřej Kopa

Olga Nováková

Petra Moravečková

Martin Šafránek

Michal Červencl

Alena Puldová

Radka Fišarová

František Budinský 

Markéta Schovánková 

Volební zmocněnec: Simona Kopová