Fotbalisté bodují i na podzim

Mladší přípravka SK Zeleneč /ročník 2010/

Zelenečští mladí fotbalisté pokračují ve svém úspěšném tažení i na podzim. Žákovské přípravky už pomalu dohrávají podzimní sezonu. Tým mladší přípravky složený z hráčů ročníku 2010 vybojoval krásné druhé místo ve své skupině okresního přeboru.

Zeleneč nestačil pouze na bezkonkurenční Hovorčovice. Ale i s nimi dokázali zelenečští borci držet krok, když je porazili na turnaji v Brandýse a ze závěrečného turnaje v Hovorčovicích si odvezli remízu 3:3. Krásné zápasy jsme vybojovali i s třetí Brázdimí a s milým překvapením soutěže Šestajovicemi, které nakonec skončily čtvrté.

V minulém týdnu si mladší přípravka zatrénovala i s Jindřichem Trpišovským, trenérem SK Slavia Praha

Mladší přípravka z šesti turnajů urvala 60 bodů. Turnaj v Brandýse vyhrála bez ztráty kytičky. Uvidíme, na jakou skupinu bude tento bodový zisk stačit pro jarní los soutěže. Tým pod vedením trenérů Roberta Mudra a Martina Koutka teď čeká, věřme, že úspěšná halová sezóna.

Tygři SK Zeleneč po posledním turnaji ministar

Nejmladší minipřípravka pod vedením Petra Havlíčka skončila ve své soutěži také druhá. Ve skvělých výsledcích pokračují i žákovské týmy. Starší žáci jsou zatím v krajském přeboru neporazitelní. Mladší se drží uprostřed tabulky. Skvěle si v krajském přeboru vedou i dorostenci, kteří drží těsně třetí příčku.

Staší žáci SK Zeleneč po úspěšném zápase s FK Pšovka Mělník /foto Petr Nedvěd/

Ondřej Kopa