Zelenečský tenis úspěšně vstupuje do další sezóny

Také vás probouzející se jarní příroda naplňuje energií, optimismem a chutí hýbat se? Nás ano! Již počítáme dny, kdy se z haly přesuneme na venkovní kurty a zalije nás slunce. Příprava závodních hráčů je pro nás ovšem celoroční záležitostí. Velmi nás těší, že se opět můžeme pochlubit úspěchy našich svěřenců na celostátních turnajích.

Naše nejmenší naděje – Oliver Polášek a Daniel Švec  již dokázaly vybojovat v babytenisu své první poháry za 2. a 3. místo; mladší žákyně Barbora Bidzilia přivezla několik ocenění ze čtyřhry a starší žáci – Lukáš Havrland (vítěz turnaje v SK Satalicích)  s Matějem Luhanem přivezli 2. místo ve čtyřhře.

Oliver Polášek

Inspirovaly vás úspěchy našich hráčů? Využijte možnost okusit tento krásný sport a zjistit, zda by bavil vás či vaše děti. Dny otevřených dveří spojených se zápisem nových žáků do tenisové školy jsou pro vás připraveny v Zelenči v úterý 9. dubna od 18:00 hod, vezměte si čisté boty do haly. Přijďte se seznámit s prostředím, tréninkem i trenéry a získat všechny potřebné informace. Důležité je vzít si s sebou dobrou náladu, sportovní oblečení a tenisky. Pokročilejší hráče a dospělé zájemce prosíme, aby nás kontaktovali předem.

Lukáš Havrland a Matěj Luhan

Termíny a možnost přihlášení na oblíbené letní příměstské tábory naleznete již nyní na našem webu. Zakládáme si na vysoké kvalitě táborů, a proto vždy na jednoho trenéra počítáme maximálně se 3-4 hráči, u závodní úrovně ještě méně. Začátečníci se s tenisem seznamují formou her, pokročilejší čeká intenzivní výuka techniky úderů, zápasových situací a mentální příprava. Všichni si kromě tenisu užijí i spoustu zábavy, výletů, her, zážitků… Vedle tenisových táborů máme také jeden speciální, sportovně-terapeutický, kde si děti vyzkoušejí všechny možné sporty a také sebepoznávací a rozvojové hry a aktivity zaměřené na zacházení s emocemi, myšlením a chováním, tříbení komunikace a vztahů v kolektivu, hledání morálního a hodnotového systému.

Růžena Krtková

Aktuální informace naleznete na www.toptennis.cz; tel: 733 174 924