Zelenečský tenis vstupuje do nové sezóny

Zelenečskou tenisovou školu tvoří již 10 let tým pěti profesionálních trenérů. O kvalitě jejich práce vypovídají nejlépe úspěchy hráčů. Tenisová škola se může pochlubit například vítězstvím starších žáků Lukáše Havrlanda a Matěje Luhana  na celostátních turnajích ve čtyřhře na TJ Spoje Praha a Tempo Praha. Naše mladá naděje Barbora Bidzilia zase přivezla trofej z vítězné čtyřhry ze Sokola Králův Dvůr. 

Tréninky probíhají na tenisových dvorcích a v hale v Zelenči, zahrát si ale můžeze i v Horních Počernicích. Tenisová škola nabízí školičku pro nejmenší začátečníky, komplexní péči o závodní hráče, kondiční tréninky, mentální přípravu a sport-terapeutické skupiny.

Pokud rádi sportujete a baví vás poměřovat své síly s ostatními, přijďte si i s dětmi vyzkoušet, jak probíhají tréninky a zda by vás tenis bavil. Na dnech otevřených dveří se seznámíte s trenéry a dozvíte se více informací o zápisu do tenisové školy. Na kurtech v Zelenči budete mít příležitost v úterý 10. září od 16 hod, za špatného počasí v tenisové hale. V Horních Počernicích bude den otevřených dveří 6. a 12. září od 18  hod na kurtech areálu Xaverov. Aktuální informace naleznete zde.

Růžena Krtková, info@toptennis.cz